YÖNETİM KURULU

Bastet Sokak Hayvanları Hakları Derneği Yönetim Kurulları ve Görev Dağılımı

Yönetim Kurulu 

Fikret Mısırlı, Birgül Onay, A. Yüksel Gürüz, Turan Çatal, Sertaç Sevinç, Naine Karkut Rawlins,  Müjdat Çobanoğlu

Fikret Mısırlı : Başkan ( Önceki Dönem Ege İhr. Birlik Bşk –  İş İnsanı )
Derneğimiz amaç ve yönetimine ilişkin bütün işlemlerinin, ilgili kanunlar, genel kurul kararları ve dernek tüzüğüne uygun olarak düzenlenip yürütülmesini ve gözetimini sağlar. Derneğin amacına uygun her türlü çalışmayı planlar, hazırlar ve genel kurul kararlarına uygun olarak icra eder.

Birgül Onay : Onursal Başkan ( Em. Emniyat Amiri )
Başkan adına temaslarda ve görüşmelerde bulunur, istediği takdirde yönetim kurulu toplantılarına katılır. Derneğimizin gelişmesi ve hizmetlerinin yaygınlaştırılması ile ilgili konularda tavsiyelerde ve önerilerde bulunur.

Prf Dok. A. Yükesle Gürüz : Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı
Dernek faaliyetlerimizin kurum kuruluş ve kamuoyu arasında etkin iletişim ile gelişimini sürdürmek sponsorluk ve ortak çalışma gruplarına yönelik araştırmaları yapmak.

Ertuğrul Eygi : Genel Sekreter( İş İnsanı )
İlgili Dernekler kanun ve yönetmelikler çerçevesinde üyelerin belirlenmesi, kayıtlarının yapılması ve görev sorumluluk alanları ile ilgili çalışmaları yapmak ve Yönetim kuruluna sunmak, bunlara ilişkin dosya bilgi ve belgelerin düzenlenmesi ve takip işlerini yapmak.

S. Ayhan Altan : Sayman ( Mali Müşavir )
Derneğimizin ekonomik, mali, iktisadi ve finans işlerinden sorumludur mali politika ve stratejilerin belirlenmesi konularında görev yapar. Sahipsiz Sokak Hayvanlaı için sağlanan desteklerin ihtiyaç plan ve dağıtımını yapmak.

 Av. Deniz Çolak : Denetim / Hayvan Haklarından sorumlu Başkan Yardımcısı Derneğimizin faaliyetlerin yerine getirilmesi esnasında mali kontrollerini takip etmek tüzüğünde belirtilen kuruluş amacına uygun faaliyetlerinin denetim ve düzenini kontrol etmek Derneğimizin faaliyetleri ile ilgili yasal konularda tavsiyede bulunmak,denetimini sağlamak ve dava sırasında temsil etmek.

 

Naime Korkut Rawins : Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı ( Em. Hemşire ) 
Sahipsiz Sokak Hayvanlarının başta bulaşıcı, salgın ve Zoonoz-Zoonotik hastalıkları olmak üzere kısırlaştırma,
aşılanma ve rehabilte edilmeleri Belediye Veterinerlik Hizmetleri ve Tarım İl İlçe Veteriner Müdürlükleri ile koordineli çalışmalar yapmak sağlıklarına kavuşması konularında görev ve yetkilidir

Sertaç Sevinç : Kamu Hizmetlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı ( Em. Albay – Üst Düzey Yönetici ) 
Sahipsiz Sokak Hayvanlarının ihtiyaç duyduğu sağlık, gıda , barınma ve rehabiliteleri için kamu kurum kuruluşları,
siviltoplum örgütleri ve yardım severlerleri örgütleyerek desteklerini sağlamak.

Turan Çatal : Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı ( Mühendis İş İnsanı – Gazete İmtiyaz Sahibi ) 
Dernek faaliyetlerinin fotoğraflanması, içeriklerin ve metinlerin hazırlanması, dağıtımı gibi sunumları ve basınla iş birliği yaparak kamu oyuna duyurulmasını sağlarve organizasyonlara dâhil eder

 

 

 

 


Translate »
Minimum 4 characters
YAZINIZ...
1
Bize Yazın...
BASTET
CAN DOSTLARIMIZ İÇİN